Ogólnopolska Kampania Dzieciństwo Bez Przemocy

Od 6 października 2025 r. rusza kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii „Dzieciństwo bez Przemocy”, organizowanej przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. 19 listopada w Międzynarodowym Dniu Przeciwdziałania Przemocy wobec Dzieci budynki i inne obiekty w całej Polsce będą podświetlane na czerwono.

https://www.gov.pl/web/uw-lodzki/ogolnopolska-kampania-dziecinstwo-bez-przemocy

Zobacz także

Opuść stronę