Konferencja „Przeciwdziałanie przemocy domowej – ujęcie interdyscyplinarne”

18 września 2025 r. w godz. 9.00–14.30 w Regionalnym Centrum Animacji Kultury w Zielonej Górze odbędzie się konferencja poświęcona przeciwdziałaniu przemocy domowej. Celem wydarzenia jest podnoszenie świadomości społecznej, wymiana doświadczeń oraz poszukiwanie skutecznych metod wsparcia i ochrony osób doświadczających przemocy.

Do udziału zaproszeni są przedstawiciele ośrodków pomocy społecznej, powiatowych centrów pomocy rodzinie, służb oraz organizacji pozarządowych z województwa lubuskiego, które w swojej działalności zajmują się tematyką przeciwdziałania przemocy domowej.

Konferencja „Przeciwdziałanie przemocy – ujęcie interdyscyplinarne”

Zobacz także

Opuść stronę